Zaznacz stronę

Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji są jednym z najbardziej bolesnych i traumatycznych doświadczeń dla mężczyzny. Problemy z erekcją to stan, w którym wizyta u lekarza często wydaje się nieuzasadniona dla mężczyzny. Należy jednak pamiętać, że jak każda inna choroba, zaburzenia erekcji mają tendencję do zapuszczania korzeni i prowadzą do utrzymujących się negatywnych zmian.

Idź do urologa

Dlatego urologowie zalecają spotkanie z lekarzem, jeśli występuje choć jeden z następujących czynników:erekcja jest zaburzona po każdym stresującym wydarzeniu, chorobie, urazie itp., jakość erekcji jest niezadowalająca, niezależnie od sytuacji, cech stymulacji seksualnej itp. przedłużona lub intensywna stymulacja jest wymagana w celu spowodowania erekcji, problem z erekcją u mężczyzny obserwuje się tylko w obecności stałego partnera, podczas gdy poranna erekcja utrzymuje się. W zależności od rodzaju problemu z erekcją lekarz ustali podczas pierwszej konsultacji i zgodnie z wynikami badania metody leczenia lub leczenia psychoterapeutycznego.

Jakie są przyczyny impotencji?

Przyczyna może być też powiększona prostata, która powiększa się z wiekiem, ale czasami znacząco wpływa na erekcję i oddawanie moczu. Zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie prostaty, prowadzi również do zaburzeń erekcji. Rak prostaty rozwija się powoli, ale nigdy nie ignoruj ​​dyskomfortu który może być przyczyna poważnego problemu. Jeśli ten stan utrzymuje się przez długi czas należy koniecznie skonsultować się z lekarzem specjalistą takim jak urolog,  który z całą pewnością znajdzie rozwiązanie.