Zaznacz stronę

Leczenie zaburzeń erekcji za pomocą fitoterapii okazało się bezpieczne i proste. Możesz kupić gotowe kompleksy ziołowe do leczenia impotencji lub sporządzić je samodzielnie. Ich skuteczność potwierdzają stulecia użytkowania. W końcu napary lecznicze dla zwiększenia męskiej potencji były używane nawet w czasach starożytnych i w średniowieczu.

Tradycyjna medycyna – wiele przepisów na leczenie impotencji

Większość z nich to wywary ziołowe i napary oraz rośliny lecznicze. Stosowanie takich leków pozwala uniknąć stosowania chemicznie syntetyzowanych leków. Zioła mogą jednak powodować działania niepożądane i mieć przeciwwskazania. Dlatego przed rozpoczęciem leczenia zaburzeń erekcji ziołami ważne jest, aby dowiedzieć się, w którym przypadku mogą wyrządzić krzywdę i czy można je w ogóle stosować.

Żeń-szeń

Żeń-szeń jest jednym z najsilniejszych afrodyzjaków. Za jego pomocą możesz zwiększyć libido, poprawić krążenie krwi w narządach płciowych i normalizować funkcję erekcji. Żeń-szeń pozytywnie wpływa na zdolność do pracy i wytrzymałość organizmu, stabilizuje poziom hormonów w organizmie, pomaga przedłużyć akt seksualny.

Korzeń kalgan

Korzeń kalgan  jest bardzo przydatny dla mężczyzn. Leki na jego podstawie zmniejszają stany zapalne, zapobiegają zapaleniu prostaty. Zioło pozytywnie wpływa na układ naczyniowy, wzmacnia ściany i normalizuje przepływ krwi w narządach płciowych, co jest bardzo ważne dla trwałej erekcji. Lekarstwo znormalizuje również stan psychiczny mężczyzny.

Pokrzywa

Problem impotencji można rozwiązać za pomocą pokrzywy, ponieważ zwiększa ona pożądanie, reguluje pracę układu moczowo-płciowego, poprawia syntezę męskich hormonów. Zastosowanie pokrzywy w leczeniu zaburzeń erekcji jest skuteczne ze względu na zdolność do poprawy krążenia krwi w miednicy i narządach płciowych.